Kontakt oss

Du er hjertelig velkommen til å kontakte oss som jobber i Almemoen FUS barnehage, enten det gjelder barnehageopptak, ledige stillinger eller annet knyttet til barnehagens arbeid. Avtal gjerne et møte på forhånd hvis du er nysgjerrig på hvordan barnehagehverdagen ser ut.

Våre satsningsområder er sosial- og språk kompetanse, i tillegg til FUS barnehagenes felles satsning på egenledelse i lek og læring.

Almemoen FUS barnehage er organisert som en avdelingsbarnehage med 7 grupper. 

3 grupper på småbarn (Frøene) og 4 grupper på storbarn (Blomstene) med 17  ansatte.

Daglig leder
Ida Unstad
Tlf:90709551
E-post:dl.almemoen@bhg.no

Frøene
Tlf: Vann 41 53 43 52
E-post: vann.almemoen@bhg.no

Tlf: Sol 41534348
Epost: sol.almemoen@bhg.no

Tlf: Jord 41534349
E-post: jord.almemoen@bhg.no

Blomstene
Tlf: Hvitveis: 41534353
Epost: hvitveis.almemoen@bhg.no

Tlf Roser: 41534354
E-post: roser.almemoen@bhg.no

Tlf Blåklokker: 41534355
E-post: blaaklokker.almemoen@bhg.no

Tlf Solsikker: 41534356
E-post: solsikker.almemoen@bhg.no

Besøksadresse
Almemoen 20
3516 Hønefoss

Faktura adresse
Almemoen FUS Barnehage
Fakturamottak
Postboks 4970 Vika
8608 Mo i Rana